Ağaçlar Kuleli Şatolara dönüşür.

7 Aralık 2014 Pazar

29 Kasım yeğenim Jülide Kiara dünyaya geldi..hala oldum:)


Küçük kardeşimde evlendi sonunda:) annemin baskılarına daha fazla boyun eğemedi :D süpersin annecim...bir tek Cem  kaldı geriye...o kızgın boğayı nasıl evlendiricez :)

Kardeşimin nikah şekerlerini ben hazırladım..80 adet ( küreler Euroflora'dan)                                           Nikah şekerlerinin yarısını keçe ile tasarladım...


Düğün'de yanlarında bulunamadım..Zürich'te evlendiler. Yazın ziyaretime geldiler ve sonra uçuup gittiler..Annem düğün günü İstanbul'da dua okutmamı istemişti..bende isteğini yerine getirip sonbahar düğününe uygun bir ortam hazırladım...                                            keçe'den küçük not defterleri diktim (hediyelik)


elma şekerlerini kendim yaptım ama tavsiye etmem :) her yer elma şekeri oluyor...
                                                             bunlarda gelinle damatyeğenime elbise dikmeyi denedim...o kadar çok giysi almışlar ki! bana 15-18 aylık kısmı kaldı :)


yandaki 2 elbiseyi aldım şimdilik..ve örgü şiparişleri verdim. Şansıma çokta güzel örülmüş gönderildiler. Facebook: BEBEK ELİŞİ Örgüler cok tesekkur ederim.


                                              bibloları ve kavanozları Euroflora'dan seçtim

davetiye seçimini bana bıraktılar..Halida yüzüklü birşey istedi, kardeşim de sade olsun dedi..bende Koza davetiye'nin bu modelinde karar kıldım.


İşteee küçük meleğimiz Jülide Kiara :) Maşallah sana bebeğimm..seni çoook sevdim..kucağıma alıp, öpüp koklayacağım günü iple çekiyorum.

Bu arada annem Kiara ismine takılmış..kızım kardeşin arap ismi diyor..sen yine de bak, araştır hristiyan ismi olmasın diye telefonda söyleniyordu. Ben şimdi bunu nasıl açıklarım anneme..Kiara Aslan Kral'daki Simba'nın kızı :) kökeni İrlanda..susma hakkımı kullanıcam..ayrıca Kiara'yı çok sevdim. Jülide Kiara, annen ve babanla birlikte uzuunn ve çok mutlu olacağın bir hayat diliyorum sana..şansın, kısmetin hep açık olsun bebeğim.sevgilerimle

2 yorum:

  1. Halası herşey çok güzel olmuş ellerine emeğine sağlık... şimdiden söylüyorum hala olmak hele ki kız halası olmak başka güzel... prensesi görünce daha iyi anlarsın... Rabbim sağlıkla ailesiyle birlikte güzel bir ömür nasip etsin inşallah...

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkür ederim canım :) resmini gördüğümde içim eridi zaten..amin inşallah Öznurcum :)

      Sil