Ağaçlar Kuleli Şatolara dönüşür.

12 Mart 2013 Salı

Hediyelerim bugün sahibine ulaştı:)

O bir anne ' nin hediyeleşme etkinliğinde sevgili İlknur hanıma hazırladığım cüzdan, çanta, matruşka duvar süsü ve tutaçlar..                                                             cüzdan birazcık büyük oldu:)


Kumaşlar: çok beğenerek aldığım kurbağa prens kumaş ve yeşil üzerine beyaz kalpler..hepsi 100% pamuklu Buttinette.ch


Çanta:  IKEA'dan aldığım kumaşla diktim. Üzerine kumaş boyası ile yazı yazdım. Bayraklar diktim. Çantam tam oldu derken, fermuarı elimde kaldı:(((Ecenin kumaşları: keçeleri Ece hanım'dan sipariş verdim..dikim, süsleme yine bana ait:)


Derya Baykal resimli iplik ile ördüğüm tutaçlar:) ve sürprizler...İlknur hanımcım hediyelerinizi iyi günlerde kullanın, sizinle tanıştığıma çok memnun oldum:)


sevgilerimle

6 yorum:

 1. seninle eşleşmek isterdim ablacım :)

  YanıtlaSil
 2. haziranda kardeşinin doğum günü:) unutmadım Birgülcüm;)

  YanıtlaSil
 3. Canım benim çok beğendim hediyelerini hepsi el emeği, göz nuru. Duvar süsüne, cüzdan ve çantaya bayıldım ne kadar güzel, uyumlu dikmişsin.Çukulatalar çok şeker, hepsi birbirinden güzel kesene bereket, ellerine sağlık teşekkür ediyorum. Umarım yüz yüze görüşmekte kısmet olur:)) Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 4. Beğendiğinize çok mutlu oldum İlknur hanım:) İyi günlerde kullanın. İnşallah İlknur hanımcım:)) Ankara'ya sevgilerimle...

  YanıtlaSil
 5. muhtesem olmuslar ozenınız ve emegınıze tesekkurler

  YanıtlaSil
 6. teşekkür ederim Müge hanım:)

  YanıtlaSil