Ağaçlar Kuleli Şatolara dönüşür.

16 Aralık 2016 Cuma

Aydos Ormanı Mayıs 2016/Bahar Şenliğimiz

Redbull ve Nescafe karışımı ile ayaktaydım o gün :))) 2 gündür uyumamıştım. Parti yaklaştıkça hepimiz hava durumunu takip eder olduk. Bir gün arayla yağmur ve soğuk havadan kurtulduk desem inanır mısınız? Çocukların hepsine poşet yağmurluk almıştım, kullanmaya gerek kalmadı :)) Çünkü, hava yağmurlu da olsa gidecektik. Sınıfımızı seviyorum.

Sabah altı da eşim, ben ve büyük oğlum Aydos ormanın yollarını tuttuk.  Herkes gelmeden ormanı süslemeliydim. Langırt masasına varana kadar getirmişim :)) Süslemeyi, bankları poşetlemeyi vs. tam vaktinde yetiştirdim. Yarım saat sonra otobüs ve konvoy halindeki araçlar göründü :) Yüzlerdeki mutluluk ve sevinci görmek tarif edilemez, yaşanır. Otobüsten koşarak çıkan çocukların bana sarılışları...

Dinçer Kızılderili olacaktı parti boyunca. Kıyafeti diktim..Dinçer'i gören minik davetlilerden bir kaçı korkudan ağlayInca, çabuk çıkar kostümü oğlum dedim :))) o telaşla fotoğraf çekemedim ama ilerleyen günlerde kesinlikle yayınlayacağım :)))

Ses sistemini arkadaşımızdan aldık. Rondo Veneziano'nun bir kaç parçasıyla açılış yapılacaktı. Gün içerisinde değişik müziklerle devam edecektik...olmadı! Gün boyunca klasik müzik çaldı :))) Esra'nın: 'abla hareketli parça yok mu' demesi aklıma geldi de :))) aralarda Kızılderili müziği de vardı yanılmıyorsam, Dinçer yüklemeyi unutmamışsa :) bunlar nazarlıklardı. Herşey çok güzeldi. Hiç bir olumsuzluk yaşamadık. Dinçer ve arkadaşlarının iki kere otobüsü bekletmesini saymazsak :))) süper geçti günümüz. Ben ise çok komik durumdayım o gün. Hareket ediyorum, gülüyorum ama beynim uyuyor :)) Insan 2 gün uykusuz kalınca komik oluyormuş onu anladım :))) Günün sonunda bir de sürprizle karşılaştım. Kızlar aralarında toplanıp bana bir hediye almışlar. Ilk önce kızdım! Bu eğlence'ye kimsenin masraf yapmasını istemediğimi belirtmiştim dedim, niye yaptınız diye söylendim... ifadelerdeki o sıcaklığı görünce geri adım attım. Güzel insanlar benim arkadaşlarım. Her biri çok değerli benim için. Hep derim ya 'biz harika bir sınıfız'. Allah onları korusun.

Bu arada bu sene sınıfımla son senemiz olacağını nerden bile bilirdim...taşındık ve onları çok özlüyorum. Görüşüyoruz...ama ben çok uzak kalıyorum.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder