Ağaçlar Kuleli Şatolara dönüşür.

3 Eylül 2013 Salı

Ejderhanı nasıl eğitirsin okul çantası :)

Yaklaşık bir aydır okul çantalarını inceliyorum. Yavuz için dinozorlu çanta arayışındaydım :) Scout, McNeill ve Die Spielburg markalarının dinozorlu modelleri beğendiklerim arasındaydı. Yavuz'a her birini tek tek gösterdim..beğenmedi! Aramaya devam ettim ve sonunda oğlumun hayalindeki dinozor'lu çantayı buldum! Beckmann-schulsack.ch işte o çanta :


Robot dinozor...keşke baştan söyleseydin ya Yavuzum, bendeki akıl işte..günlerce normal dinozorlara bakıp, bakıp durdum ! :) Hemen dayısını aradım ve siparişi verdim. Ancak, kardeşlerim 14 Eylül'de burada olacaklarmış, daha erken gelemiyorlarmış..9'unda okullar açılıyor? aklımda fikirler uçuşmaya başladı  :) 'Yeni çantan gelene kadar, benim dikeceğim ejderhalı çantaya ne dersin oğlum', diye sordum..cevap olumlu olunca hemen Dinçer'e Kumaşçı.com da beğendiğim çantalık kumaşları gösterdim, canım oğlum sağolsun, gidip istediğim kumaşları getirdi.

Bu arada bende kumaş boyalarımı çıkarmaya başladım. İşte karşınızda adım adım el yapımı Ejderhanı nasıl eğitirsin okul çantası:


6 yorum:

 1. Marifetli annenin hali başka oluyor ben olsam çanta gelene kadar kullansın diye bitane daha almıştım:)))) bu yakışıklı çok tatlı maşallah umarım okul hayatında hep başarılı ılur sevgiler:)))

  YanıtlaSil
 2. canımm çok teşekkür ederim :)) bütün çocukların hayatta ve okulda şansları açık olsun..

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar,
  Bloğunuzu yeni keşfettim çok beğendim. Benim kız da innaılmaz beğeniyor bu çizgi film karakterini :)) Sizin çantayı görünce nasıl da diretti bana da yap annecim diye :))))
  Bende nerde sizdeki marifet. Maşallah harikalar yaratmışsınız :)) Bayıldım...
  Bu arada sizi izlemeye aldım, bana da beklerim. http://fatoscatadlar.blogspot.com/
  Güzel paylaşımlarda görüşmeyi diliyorum.
  İzmir'den sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. Bloguma hoşgeldiniz Fatma hanım:) teşekkür ederim, kabul ederseniz ilk fırsatta kızınıza da bir çanta dikip göndermek isterim:) Ailece çok beğenerek izlediğimiz bir film..dişsiz çok tatlı bir ejderha:))
  Güzel İzmir'e selamlar
  (blogunuzu takibe aldım)

  YanıtlaSil
 5. adresinizi email adresime gönderirseniz size de yaparım :) bu aralar biraz yoğunum..4 haftayı bulur göndermem..

  YanıtlaSil